Alle producten
-
Cflyhommel
-
De Hommel van de vierlingcamera
-
Onbemande Camerahommel
-
3 asgimbal Camerahommel
-
4k ultrahd-Hommel
-
Lange afstandrc Hommel
-
De Hommel van GPS RC
-
Vliegende FPV-Hommel
-
Luchtquadcopter-Hommel
-
de Hommel van 4k Quadcopter
-
De Hommel van de Wifizak
-
De Hommel van de vierlingkern
-
RC Toy Drone
-
Vouwbaar volg me Hommel
zoekwoorden [ altitude hold cfly drone ] bij elkaar passen 25 producten.
van de Droomwifi van 21mins CFLY van de de Zakhommel Maximum de Transmissieafstand 2 As
| Wielbasis: | 175 mm |
|---|---|
| Plaats: | GPS/GLONASS+optical stroom |
| Gewicht (Inbegrepen Batterij & Propellers): | ≤250g |
35mins FCC van de Hommelquadcopter van de Zaklucht de Camera van de Helikopterwifi HD
| Grootte: | Open: 182 X 255 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Wielbasis: | 280 mm |
FCC het Hommellicht toont Hommels, 3 Hommel van de As19m/s de Wifi Gecontroleerde Avonturier
| Grootte: | Vouwen: 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Wielbasis: | 280 mm |
Wifi21mins Fhd Fpv Hommel 2 Asgimbal Brushless de Camera van GPS 4K
| Grootte: | 148 X 145 X 60 MM (L X W X H) |
|---|---|
| Wielbasis: | 175 mm |
| Gewicht (Inbegrepen Batterij & Propellers): | ≤250g |
De auto volgt 3 Asgimbal 4k Hommel, Baan Dubbele Gps Hommel 35mins
| Grootte: | Open: 182 X 255 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Wielbasis: | 280 mm |
11.4V UAV 5000m de Kernhommel 3100mAh van de Transmissievierling volgt me RC-Hommel
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
|---|---|
| Wielbasis: | 280MM |
| Max Speed: | 19m/s (sportwijze) |
De vouwbare Hommel 60Mbps 5000m Fpv Mini Drone van Quadcopter GPS RC
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Snelheidswaaier: | ≤ 3m/s |
| Werkende Frequentie: | 5.8GHz/2.4GHz |
50 keer de Hommel30fps 4k Brushless Motor van de Gezoem19m/s 3100mAh Wifi Camera
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
|---|---|
| Wielbasis: | 280MM |
| Max Speed: | 19m/s (sportwijze) |
PROgimbal 11.4V 4K 30FPS RC Toy Drone Aerial Photography 3100mAh
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
|---|---|
| Wielbasis: | 280MM |
| Max Speed: | 19m/s (sportwijze) |
280mm Wielbasis19m/s RC Hommel Zonder hoofd Quadcopter 3100mAh 11.4V 4K Dual Camera
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
|---|---|
| Wielbasis: | 280MM |
| Max Speed: | 19m/s (sportwijze) |

