Alle producten
-
Cflyhommel
-
De Hommel van de vierlingcamera
-
Onbemande Camerahommel
-
3 asgimbal Camerahommel
-
4k ultrahd-Hommel
-
Lange afstandrc Hommel
-
De Hommel van GPS RC
-
Vliegende FPV-Hommel
-
Luchtquadcopter-Hommel
-
de Hommel van 4k Quadcopter
-
De Hommel van de Wifizak
-
De Hommel van de vierlingkern
-
RC Toy Drone
-
Vouwbaar volg me Hommel
zoekwoorden [ remote control unmanned camera drone ] bij elkaar passen 4 producten.
35W de onbemande Hommels van de Afstandsbedieninghd 6k 9.69Wh Dual Camera van de Camerahommel
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Werkende Temperatuurwaaier: | 0°C~40°C |
| Batterij Netto Gewicht: | 196 g |
500m CFLY DF808 de Onbemande Hommel van de de Afstandsbedieningcamera van de Camerahommel 4k UN38.3
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515g |
| Maximumvluchthoogte: | 120m, maximum 500m (behoefte om het plaatsen op app te veranderen) |
Waypoint 35mins volgt de Onbemande Camerahommel Rc me Kalme Wijze
| Kleur: | Zwart wit, |
|---|---|
| Materiaal: | Pp |
| Radiocontrolestijl: | RC |
Micro- Mini90mins Onbemande Camerahommel FPV met 1000m Afstand
| Macht: | brushless motor |
|---|---|
| Wielbasis: | 175 mm |
| Gewicht (Inbegrepen Batterij & Propellers): | ≤250g |
1

