Alle producten
-
Cflyhommel
-
De Hommel van de vierlingcamera
-
Onbemande Camerahommel
-
3 asgimbal Camerahommel
-
4k ultrahd-Hommel
-
Lange afstandrc Hommel
-
De Hommel van GPS RC
-
Vliegende FPV-Hommel
-
Luchtquadcopter-Hommel
-
de Hommel van 4k Quadcopter
-
De Hommel van de Wifizak
-
De Hommel van de vierlingkern
-
RC Toy Drone
-
Vouwbaar volg me Hommel
zoekwoorden [ gps four axis aerial drone ] bij elkaar passen 40 producten.
de Afstandsbediening Vliegende Hommel van 5.8G 4k, Camera5mp 515g Drijver Rc Quadcopter
| Grootte: | Vouwen: 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Wielbasis: | 280 mm |
35Mins 74mm Stuk speelgoed van WIFI FPV van de Hoogte het ultra Duidelijke 4k Dual Camera Hommel
| Grootte: | Open: 182 X 255 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Wielbasis: | 280 mm |
Hommels van de de Hommel60mbps Afstandsbediening van 3840×2160 ROHS Wifi de Video met Camera
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Maximum Videobeetje: | 60Mbps |
| Max Ascent Speed: | 5m/s (sportwijze) 2m/s (Normale wijze) 2m/s (Kalme wijze) |
Van de de Randvierling van CFLYAI 4k van de de Camerahommel de Hindernis van Mini Rc With Camara No
| Grootte: | Vouwen: 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Max Flight Time: | 35 mins |
| Maximumvluchthoogte: | 120m, maximum 500m (behoefte om het plaatsen op app te veranderen) |
van de Cameraquadcopter CFLY DF808 van 4K HD MSDS 60Mbps de Lucht Radiocontrole
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515g |
| Grootte: | Open: De Vouwen 182 van X 255 X 74 mm (L*W*H): 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
FCC Fpv 3 Asgimbal Camerahommel 280mm Wielbasis Dual Camera
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Vereiste Besturingssystemen: | Andrio 6,0 hierboven, IOS 9.0above |
| Wielbasis: | 280mm |
Van de de Vierlingcamera van de industriegps de Hommel Optische Stroom die 3100mAh plaatsen
| Grootte: | Vouwen: 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Capaciteit: | 3100mah |
| Wielbasis: | 280 mm |
FCC Aerophotography die FPV-Transmissie de In real time van Hommelwifi vliegen
| Grootte: | Open: 182 X 255 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Wielbasis: | 280 mm |
Optische het Vliegtuighommel van Stroomfpv, 5000m CMOS Rc de Camera van Wifi van de Vliegtuighommel
| Grootte: | Vouwen: 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Max Flight Time: | 35 mins |
| Maximumvluchthoogte: | 120m, maximum 500m (behoefte om het plaatsen op app te veranderen) |
120m Vlucht 170mm van de de Camerahommel van de Lengtevierling de Sensor van Ambarella met 3 Aixs Camera
| Grootte: | Vouwen: 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Maximale vliegtijd: | 35 minuten |
| Maximale vlieghoogte: | 120m,maximaal 500m (moet de instelling op de app wijzigen) |

