Alle producten
-
Cflyhommel
-
De Hommel van de vierlingcamera
-
Onbemande Camerahommel
-
3 asgimbal Camerahommel
-
4k ultrahd-Hommel
-
Lange afstandrc Hommel
-
De Hommel van GPS RC
-
Vliegende FPV-Hommel
-
Luchtquadcopter-Hommel
-
de Hommel van 4k Quadcopter
-
De Hommel van de Wifizak
-
De Hommel van de vierlingkern
-
RC Toy Drone
-
Vouwbaar volg me Hommel
zoekwoorden [ gps four axis aerial drone ] bij elkaar passen 40 producten.
Van de Hommel de Dubbele Hd van Wifirc Fpv 4k Cfly Camera Quadcopter Mini Dron Selfie Drone Toys
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Gewicht (batterij en propellers): | 515g |
| controletype: | Afstandsbediening |
De Vliegtuigengps 4k van Hd van de Dropshippings6k Rc Hommel Luchtcamera 5g Wifi Fpv Rc
| Grootte: | Open: 182 X 255 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Wielbasis: | 280 mm |
De draagbare Vouwbare Uiteindelijke 4k Hommel van 60Mbps, Lucht Vouwbare Gps van Dual Camera Hommel
| Grootte: | Vouwen: 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Wielbasis: | 280 mm |
Geloof 2 Videografie Luchtfotografie die Hommels 5G WiFi Rc 4K GPS gebruiken
| Grootte: | Vouwen: 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Wielbasis: | 280 mm |
Brushless Vouwbare Hommel 5m Hoogte Luchtfotografie UN38.3 van 5G GPS
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515g |
| Max Ascent Speed: | 5m/s (sportwijze) 2m/s (Normale wijze) 2m/s (Kalme wijze) |
4k GPS Fpv ProefDrone, 720p-Hommel 3 van Camerapropellers Asgimbal
| Grootte: | Open: 182 X 255 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Wielbasis: | 280 mm |
3840×2160 Brushless Hommel 5G GPS van de Motor Onbemande Camera
| Grootte: | Vouwen: 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Q'ty/Ctn: | 6 PCS CTN |
280mm Gimbal van Wielbasis Regelbare 3 As Camerahommel met Optische Stroom
| Grootte: | Open: 182 X 255 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Wielbasis: | 280MM |
4K van de Hommelambarella van de vierlingcamera Sensor 120m Vlucht 170mm Lengte
| Grootte: | Vouwen: 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Maximale vliegtijd: | 35 minuten |
| Maximale vlieghoogte: | 120m,maximaal 500m (moet de instelling op de app wijzigen) |
De Fotografie Mini Rc Drones van de LiPo3s 35.34Wh RC Quadcopter Hommel 4K 6K
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515g |
| Max Ascent Speed: | 5m/s (sportwijze) 2m/s (Normale wijze) 2m/s (Kalme wijze) |

