Alle producten
-
Cflyhommel
-
De Hommel van de vierlingcamera
-
Onbemande Camerahommel
-
3 asgimbal Camerahommel
-
4k ultrahd-Hommel
-
Lange afstandrc Hommel
-
De Hommel van GPS RC
-
Vliegende FPV-Hommel
-
Luchtquadcopter-Hommel
-
de Hommel van 4k Quadcopter
-
De Hommel van de Wifizak
-
De Hommel van de vierlingkern
-
RC Toy Drone
-
Vouwbaar volg me Hommel
zoekwoorden [ cfly micro gps drone ] bij elkaar passen 86 producten.
Enige geschotene Anti Brushless de Schokgimbal van de Ambarellaa12 Luchtquadcopter Hommel
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Grootte: | Open: 182 X 255 X 74 MM (L*W*H) |
| Satelliet Plaatsende Systemen: | GPS/GLONASS |
Antischok Brushless Vouwbare Hommel 500mA 3 Asgimbal 2600mAh
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Grootte: | Uitvouwen: 182 X 255 X 74 mm (L*B*H) Vouw: 170 X 108 X 74 mm (L*B*H) |
| Maximale FPV-transmissieafstand:: | 5000 m |
van de de Droomhommel van 4k Quadrocopter CFly Gps van de Controlerc Radioplaats
| Grootte: | Vouwen: 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Wielbasis: | 280 mm |
Micro- Gimbal CFLYAI Hommel met 1080p-de Hoek van Cameralive video and gps wide
| Grootte: | Vouwen: 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Wielbasis: | 280 mm |
Hommel 3 Asgimbal Camera5g Wifi Gps MSDS van 3100mAh 19m/s 4k Quadcopter
| Productnaam: | Geloof 2 |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Wielbasis: | 280MM |
Pro van de Bundelgps RC van 6K Combo Ruwe de Hommel Vouwbare as 3
| Grootte: | Open: 182 X 255 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Wielbasis: | 280 mm |
26 dBmwaypoint Ultrasone Dubbele Gps van de Baan4k Quadcopter Hommel Plaats
| Mobiele toepassing: | C-vlieg 2 |
|---|---|
| Maximumfpv-transmissieafstand: | 5000m |
| Luchtfotografiewijze: | dronie, raket, cirkel, schroef, boemerang |
Ultrasone Hoogte 3 Asgimbal 4k Ultrahd Hommelrohs 4K Camera GPS
| Certificatie:: | CE, FCC, ROHS, PAH |
|---|---|
| Type: | gps hommel |
| Materiaal: | Pp |
Gimbal Brushless Vliegende FPV Hommel 4.5m Hoogte 3 As Antischok 4K GPS
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Max Descent Speed: | 2m/s (sportwijze) 1.5m/s (Normale wijze) 1.5m/s (Kalme wijze) |
| Werkende Frequentie: | 5.8GHz/2.4GHz |
Newly Designed Collapsible China GPS Drone Brushless Motor 4K Wifi Camera with Frame R/C Drone Battery Plastic
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515g |
| Controletype: | Afstandsbediening |

