Alle producten
-
Cflyhommel
-
De Hommel van de vierlingcamera
-
Onbemande Camerahommel
-
3 asgimbal Camerahommel
-
4k ultrahd-Hommel
-
Lange afstandrc Hommel
-
De Hommel van GPS RC
-
Vliegende FPV-Hommel
-
Luchtquadcopter-Hommel
-
de Hommel van 4k Quadcopter
-
De Hommel van de Wifizak
-
De Hommel van de vierlingkern
-
RC Toy Drone
-
Vouwbaar volg me Hommel
zoekwoorden [ cfly micro gps drone ] bij elkaar passen 86 producten.
Waypoint 4k Ultrahd van de geloofsrc Baan Vouwbare Hommel128gb 3 As
| Grootte: | Vouwen: 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Wielbasis: | 280 mm |
5000m 515g Mini Drone Rc 4k Hd de Camera Wifi met Dual Camera onderzoekt Lucht
| Grootte: | Open: 182 X 255 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Wielbasis: | 280 mm |
Sensorcmos Spiraalvormige 4k Ultrahd FCC van GPS van de Hommel Regelbare 4K Camera
| Grootte: | Vouwen: 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Wielbasis: | 280 mm |
120m Gps 4k volgt me Hommel 3 van de Hommel Luchtfotografie Asgimbal
| Grootte: | Vouwen: 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Maximale vlieghoogte: | 120m,maximaal 500m (moet de instelling op de app wijzigen) |
| Regelbaar bereik: | toonhoogte: -90 ° ~ 0 ° |
Van de de Hommel21mins Vlucht van Wifiselfie Cfly van de de Tijd de Autoterugkeer Droom van Cfly
| Modelnummer: | DF801/DREAM |
|---|---|
| Wielbasis: | 175 mm |
| Gewicht (Inbegrepen Batterij & Propellers): | ≤250g |
5.8g Wifi 5km van de de Hommel4k HD Camera van GPS RC Micro- BR Ultrasoon Systeem
| Optisch stroomsysteem: | Ja |
|---|---|
| Ultrasoon hoogtesysteem: | Ja |
| Stabilisatie: | met 3 assen (hoogte: +30/-120°, broodje: ± 35°, cursus: ±30°) |
Van de Wielbasisgps Quadcopter van MSDS 280mm de Hommel5.8g Afstandsbediening
| Productgrootte: | Het vouwen: 17*10.8*7.4 cm |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Wielbasis: | 280MM |
Vereenvoudigde Gps 4k FCC Luchtfotografiehommel 3 Asgimbal
| Grootte: | Vouwen: 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Capaciteit: | 3100mah |
| Maximale vlieghoogte: | 120m,maximaal 500m (moet de instelling op de app wijzigen) |
Vouwbare 3100mAh 19m/s volgen me Hommel 5000m met Gps Camera
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
|---|---|
| Wielbasis: | 280MM |
| Max Speed: | 19m/s (sportwijze) |
Van de de Vierlingcamera van de industriegps de Hommel Optische Stroom die 3100mAh plaatsen
| Grootte: | Vouwen: 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Capaciteit: | 3100mah |
| Wielbasis: | 280 mm |

