Alle producten
-
Cflyhommel
-
De Hommel van de vierlingcamera
-
Onbemande Camerahommel
-
3 asgimbal Camerahommel
-
4k ultrahd-Hommel
-
Lange afstandrc Hommel
-
De Hommel van GPS RC
-
Vliegende FPV-Hommel
-
Luchtquadcopter-Hommel
-
de Hommel van 4k Quadcopter
-
De Hommel van de Wifizak
-
De Hommel van de vierlingkern
-
RC Toy Drone
-
Vouwbaar volg me Hommel
zoekwoorden [ cfly micro gps drone ] bij elkaar passen 86 producten.
Cfly 2 Asgimbal Micro- Gps Hommel, de Vaste Camera van Hoogtemini drone 1080p
| Grootte: | 148 X 145 X 60 MM (L X W X H) |
|---|---|
| Wielbasis: | 175 mm |
| Gewicht (Inbegrepen Batterij & Propellers): | ≤250g |
PROgps Hommel 2 van de EISlcfly DF808 RC Quadcopter Hommel 5W 4K Asgimbal
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Satelliet Plaatsende Systemen: | GPS/Glonass |
Lipo18650s Dubbele GPS Hommel 5000m de Hommel van FPV Quadcopter met 5.8G WiFi
| Product: | CFLY-Geloof 2 |
|---|---|
| Ontwerp: | Vouwbaar, gemakkelijk te dragen |
| Sensor: | Sony |
280mm Wielbasis5.8g Uav Gps de Camera 30fps van Hommelhd 4k met Gimbal
| Product: | CFLY-Geloof 2 |
|---|---|
| Ontwerp: | Vouwbaar, gemakkelijk te dragen |
| Wielbasis: | 280MM |
5G 35 Mins 3100mAh 5000m Rc-FCC Vouwbare GPS van de Camerahommel Hommel
| Product: | CFLY-Geloof 2 |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Wielbasis: | 280MM |
volgt Brushless Draagbare GPS Hommel UN38.3 van 3840×2160 35.34Wh me Hommel
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515g |
| Videoopnameresolutie: | 3840×2160 |
4K Hommel Helicute 5000m van GPS van de camera Brushless Motor Opvouwbare
| Productgrootte: | Het vouwen: 17*10.8*7.4 cm die openen: 18.2*25.5*7.4 cm |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Q'ty/Ctn: | 6 PCS CTN |
35 Mins die 5000m Brushless Gps Hommel 11.4V 3100mAh met Camera 4k vliegen
| Product: | CFLY-Geloof 2 |
|---|---|
| Ontwerp: | Vouwbaar, gemakkelijk te dragen |
| Sensor: | Sony |
Brushless Vouwbare Hommel 5m Hoogte Luchtfotografie UN38.3 van 5G GPS
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515g |
| Max Ascent Speed: | 5m/s (sportwijze) 2m/s (Normale wijze) 2m/s (Kalme wijze) |
De auto volgt 3 Asgimbal 4k Hommel, Baan Dubbele Gps Hommel 35mins
| Grootte: | Open: 182 X 255 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Wielbasis: | 280 mm |

