Alle producten
-
Cflyhommel
-
De Hommel van de vierlingcamera
-
Onbemande Camerahommel
-
3 asgimbal Camerahommel
-
4k ultrahd-Hommel
-
Lange afstandrc Hommel
-
De Hommel van GPS RC
-
Vliegende FPV-Hommel
-
Luchtquadcopter-Hommel
-
de Hommel van 4k Quadcopter
-
De Hommel van de Wifizak
-
De Hommel van de vierlingkern
-
RC Toy Drone
-
Vouwbaar volg me Hommel
zoekwoorden [ cfly micro gps drone ] bij elkaar passen 86 producten.
FCC 1.5m/s het Vouwbare Vier Effect Lipo 18650 van de Ashommel 4K HD GPS WIFI MV
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| grootte: | Open: De Vouwen 182 van X 255 X 74 mm (L*W*H): 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
2 asgimbal de Camerahommel Rc 3100mAh Brushless Smartphone van Fpv Selfie
| Product: | CFLY-Geloof 2 |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Wielbasis: | 280MM |
3100mAh de vouwbare Hommel van de Hommelambarella A12 Wifi Rc van 4k Ultrahd met Camera
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515g |
| Grootte: | Open: De Vouwen 182 van X 255 X 74 mm (L*W*H): 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
De Afstandsbediening van de de Lange afstandrc Hommel 60Mbps 5000m MSDS van het hindernisvermijden
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Snelheidswaaier: | ≤ 3m/s |
| Werkend Milieu: | behalve oppervlakte van water of grond van het absorberen van materiaal (zoals dik tapijt) |
Vouwbare 9.62Wh 5000m volgen me Hommelvliegtuigen WiFi Mini Quadcopter Drone
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515g |
| Grootte: | Open: De Vouwen 182 van X 255 X 74 mm (L*W*H): 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
Helikoptervliegtuigen 5000m Vouwbare RC-Hommel3840×2160 WIFI FPV Hommels
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515g |
| Satelliet Plaatsende Systemen: | GPS/GLONASS |
5g Wifi 5km Brushless de Camerahommel van Motorquadcopter MSDS 4K HD
| Product: | CFLY-Geloof 2 |
|---|---|
| Ontwerp: | Vouwbaar, gemakkelijk te dragen |
| Sensor: | Sony |
De Luchtquadcopter Hommel 4K HD 2m/s Mini Toy Drone van UN38.3 3840×2160
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515g |
| Max Descent Speed: | 2m/s (sportwijze) |
FCC Fpv 3 Asgimbal Camerahommel 280mm Wielbasis Dual Camera
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Vereiste Besturingssystemen: | Andrio 6,0 hierboven, IOS 9.0above |
| Wielbasis: | 280mm |
Brushless FCC 3 Asgimbal Hommel, Vouwbaar Mini Suitcase Drone Hd Camera
| Optisch stroomsysteem: | Ja |
|---|---|
| Ultrasoon hoogtesysteem: | Ja |
| Sensor: | Ambarella A12, SONY CMOS; |

