Alle producten
-
Cflyhommel
-
De Hommel van de vierlingcamera
-
Onbemande Camerahommel
-
3 asgimbal Camerahommel
-
4k ultrahd-Hommel
-
Lange afstandrc Hommel
-
De Hommel van GPS RC
-
Vliegende FPV-Hommel
-
Luchtquadcopter-Hommel
-
de Hommel van 4k Quadcopter
-
De Hommel van de Wifizak
-
De Hommel van de vierlingkern
-
RC Toy Drone
-
Vouwbaar volg me Hommel
zoekwoorden [ cfly micro gps drone ] bij elkaar passen 86 producten.
3840×2160 Brushless Hommel 5G GPS van de Motor Onbemande Camera
| Grootte: | Vouwen: 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Q'ty/Ctn: | 6 PCS CTN |
PROgimbal 11.4V 4K 30FPS RC Toy Drone Aerial Photography 3100mAh
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
|---|---|
| Wielbasis: | 280MM |
| Max Speed: | 19m/s (sportwijze) |
5KM RC GPS 3 Asgimbal Optische de Stroom180mins Last van Fpv van de Camerahommel
| Type: | 11.4v, 3100mAh |
|---|---|
| Leeftijdsgroep: | 14 jaar & omhoog |
| Gimbal Stabilisatie: | 3 - as |
Geloof 2 3 Asgimbal de Hommel 19m/s van Wifi met GPS volgt me Waypoint
| ModelName: | Geloof 2 |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Wielbasis: | 280MM |
van de de Hommel4k HD Camera van 35mins 4W Brushless RC Lange afstand GPS 20MP Photo
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
|---|---|
| Wielbasis: | 280MM |
| Max Speed: | 19m/s (sportwijze) |
Van de de Randvierling van CFLYAI 4k van de de Camerahommel de Hindernis van Mini Rc With Camara No
| Grootte: | Vouwen: 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Max Flight Time: | 35 mins |
| Maximumvluchthoogte: | 120m, maximum 500m (behoefte om het plaatsen op app te veranderen) |
Van de Hommelwifi van CFLYAI Rc 5G 4k Ultrahd de Helikopter Autoterugkeer
| Grootte: | Open: 182 X 255 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Wielbasis: | 280 mm |
van de Camerag van 5.8g 35W RC Toy Drone Wifi 4k Hd de Sensor Radiocontrole Openlucht
| Capaciteit: | 3100mah |
|---|---|
| Voltage: | 11.4V |
| Batterijtype: | LiPo 3S |
35mins Brushless Vouwbare Motor volgt me Hommel 3 Asgimbal Naar huis terug:keren 4k Hd
| Grootte: | Open: De Vouwen 182 van X 255 X 74 mm (L*W*H): 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Wielbasis: | 280 mm |
| Batterijtype: | LiPo 3S |
50 keer de Hommel30fps 4k Brushless Motor van de Gezoem19m/s 3100mAh Wifi Camera
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
|---|---|
| Wielbasis: | 280MM |
| Max Speed: | 19m/s (sportwijze) |

