Alle producten
-
Cflyhommel
-
De Hommel van de vierlingcamera
-
Onbemande Camerahommel
-
3 asgimbal Camerahommel
-
4k ultrahd-Hommel
-
Lange afstandrc Hommel
-
De Hommel van GPS RC
-
Vliegende FPV-Hommel
-
Luchtquadcopter-Hommel
-
de Hommel van 4k Quadcopter
-
De Hommel van de Wifizak
-
De Hommel van de vierlingkern
-
RC Toy Drone
-
Vouwbaar volg me Hommel
zoekwoorden [ cfly micro gps drone ] bij elkaar passen 86 producten.
van de de Camerahommel van 1.5m/S 5V 2A Wifi Hommel van de Stroomrc Quadcopter de Optische
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Satelliet Plaatsende Systemen: | GPS/Glonass |
4.5m Hoogte5120×3840 4k Quadcopter Hommel Vier As UN38.3 met Camera VR
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Satelliet Plaatsende Systemen: | GPS/Glonass |
4K X50 zoemen Anti de Vouwbare Hommel van Schok5g Wifi Hommels 4.35V RC
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Satelliet Plaatsende Systemen: | GPS/Glonass |
FCC van de de Zakhommel 5.8GHz van UN38.3 19m/s RC Vouwbare met de Camera van 4k HD
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| grootte: | Open: De Vouwen 182 van X 255 X 74 mm (L*W*H): 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
Recklessly GPS LiPo 18650 RC-de Hommel van de de Afstandsbedieningcamera van de Camerahommel 500mA
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Grootte: | Open: 182 X 255 X 74 MM (L*W*H) |
| Max Service Ceiling Above Sea: | 5000m |
4.5m Hommel 128GB van de Hoogte volgt Brushless Verlichting FPV Rc me 4k-Hommel
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515g |
| Max Descent Speed: | 2m/s (sportwijze) |
5km FPV 35.34Wh Wifi Videohommel3840×2160 4k Gps Quadcopter
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515g |
| Max Descent Speed: | 2m/s (sportwijze) |
De vouwbare Hommel 60Mbps 5000m Fpv Mini Drone van Quadcopter GPS RC
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Snelheidswaaier: | ≤ 3m/s |
| Werkende Frequentie: | 5.8GHz/2.4GHz |
280mm Wielbasis die FPV-Hommel GPS GLONASS 4k HD Dual Camera 35W vliegen
| Productmodel: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Maximum het laden macht: | 35W |
| Wielbasis: | 280mm |
CFLYAI-Wielbasis 280mm Wifi-van de de Hoogtegreep van de Zakhommel Gift van de Hoekkerstmis de Brede
| Grootte: | Vouwen: 170 X 108 X 74 MM (L*W*H) |
|---|---|
| Gewicht (Batterij & Propellers: | 515G |
| Wielbasis: | 280 mm |

